Info k nákupu

Doprava a platba

 

ZPŮSOBY PLATBY 

Dobírka

Klasická platba při převzetí balíčku je možná hotově nebo kartou. Cena dobírky je zdarma při hodnotě objednávky nad 790,-Kč, při nižší objednávce je cena dobírky 19,-Kč.

 

Platba převodem na účet

Bezhotovostní platba na základě instrukcí v objednávce na bankovní účet je zdarma. Balíček expedujeme po připsání platby na náš účet. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 3 dnů od objednání, poté je objednávka stornována.

 

GoPay

Bezhotovostní online platba kartou nebo online převodem je připsána ihned a balíček je expedován. Forma platby je zdarma.

 

 

MOŽNOSTI DOPRAVY

 

GLS KURÝR

Doručení k Vámi zvoleným dveřím od pondělí do pátku je zdarma od hodnoty objednávky 699,Kč.  Při objednávce do 699,- je služba zpoplatněna cenou 79,-Kč. Ceny platí pro doručování pro Česko i Slovensko. Standardní doručení je do jednoho pracovního dne od předání balíčku. 

 

PPL KURÝR

Standardní doručení kurýrem na zvolenou adresu do druhého pracovního dne. Cena dopravy je 89,-Kč. 

Varianty:

PPL - klasické doručení v denní dobu

PPL Sobotní doručení - doručení v sobotu v rozmezí 8-18hod. Lze doručit u objednávek přijatých do pátku do 12:00 hodin.

 

ZÁSILKOVNA

Doručení na vybranou pobočku zásilkovny standardně do jednoho až dvou  prac. dnů od objednání (dle času objednávky), možnost prodloužení uložení zásilky o týden od standardní doby uložení. Cena dopravy je 39,-Kč, při hodnotě objednávky nad 699,-Kč je doprava zdarma.

 

Výměna a vrácení zboží

Lhůta pro výměnu a vrácení zboží je 30 dní od převzetí balíčku. V obou případech nám prosím k balíčku přiložte vyplněný formulář, přiložený níže a zboží zašlete na adresu:
Top sound s.r.o.(milujemeanekke.cz) , Sofijské náměstí 3400/6, 143 00 Praha

Zboží zasílejte nepoužité, nenošené, včetně všech komplementů (přívěšky na kabelkách, dlouhé popruhy, krabičky a tašky na uchovávání, a další) a originální visačky. Pokud byl součástí objednávky dárek zdarma, je nutné při vracení zboží vrátit kompletní objednávku - tedy i s dárkem, který se na objednávku váže. Tento dárek je možné si ponechat samostatně pouze při úhradě jeho prodejní ceny. 

Při vrácení, výměně i reklamaci musí být zboží zabaleno odpovídajícím způsobem pro přepravu, aby nedošlo k jeho dalšímu poškození či znehodnocení.

Výměnu zboží i vrácení peněz provedeme neprodleně po obdržení odpovídající zásilky, nejdéle však do 14 dnů. Reklamace vyřizujeme rovněž v co nejkratším možném čase, nejpozději však do 30 dnů. 

Formulář pro výměnu, vrácení a reklamace

 

 

 

Všechny produkty